دانلود رایگان فیلم خانه ای در خیابان 41 چهل و یکم

دانلود خانه ای در خیابان چهل و یکم 41 با بازی مهناز افشار

 لینک خانه ای در خیابان چهل و یکم اضافه شد

دانلود رایگان فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم 41 با لینک مستقیم

داستان:

داستان این فیلم که می توانید از سایت ساتینا دانلود کنید راجب دعوای دو برادر است که باعث قتل یکی از آنها می‌شود. این آغاز بحران است چون برادر قاتل می‌گریزد اما مادر، راضی‌اش می‌کند که خود را به دست قانون بسپارد. مادر این خانواده و دو عروسش که در سه طبقه یک خانه زندگی می‌کنند، سعی دارند هر کدام به تنهایی بار مشکلات پیش آمده در زندگی را به دوش بکشند و در این مسیر، ماجراهایی رخ می‌دهد که طی فیلم روایت می‌شود.

(بیشتر…)

دانلود قصه های شهرزاد

بدون دیدگاه

دانلود رایگان قصه های شهرزاد خلاصه فصل اول

دانلود خلاصه فصل اول شهرزاد

قصه های شهرزاد خلاصه فصل 1 سریال شهرزاد | دانلود فصه های شهرزاد

لینک پیش خرید اضافه شد

دانلود رایگان قصه های شهرزاد با لینک مستقیم

داستان:

مجموعه 60 دقیقه ای قصه های شهرزاد خلاصه فصل اول سریال شهرزاد به همراه سکانس ویژه ای از فصل دوم  می باشد. سریال شهرزاد عاشقانه ای متفاوت با بازی ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، علی نصیریان و مصطفی زمانی یک سریال درام تاریخی و عاشقانه است. داستان سریال شهرزاد از زمان کودتای ۲۸ مرداد به بعد اتفاق می‌افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می‌توان آن را ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد زیرا این اثر معتقد است “در تندباد حادثه ، عشق اولین قربانی است” . سریال شهرزاد با هنرنمایی سه نسل از هنرمندان ایرانی ، پرهزینه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که داستان عاشقانه‌ای را در تهران قدیم روایت می‌کند.

(بیشتر…)

دانلود رایگان فیلم 50 کیلو آلبالو

دانلود کامل فیلم 50 کیلو آلبالو FULL HD
دانلود 50 کیلو آلبالو Download 50 Kiloo Albaloo
لینک قانونی | لینک رایگان اضافه شد

دانلود رایگان فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم

داستان:

فیلم 50 کیلو آلبالو با ژانر کمدی و ساخته مانی حقیقی از مجلس عروسی مرجان آغاز می شود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری داماد خلافکار وارد می شوند و میهمانان هم فرار می کنند. در این میان ریختن آب آلبالو روی پیراهن داوود باعث آشنایی ناگهانی او و آیدا می شود و اتفاقات ناخواسته ای برای آن ها می افتد که می توانید با دانلود این فیلم از ساتینا ادامه ماجرا را مشاهده کنید…

(بیشتر…)

  • 6,817 views
ادامه مطلب

دانلود فیلم گیتا

بدون دیدگاه

دانلود فیلم گیتا (2017)

دانلود گیتا با بازی مریلا زارعی

لینک دانلود فیلم گیتا باکیفیت بالا اضافه شد

دانلود رایگان فیلم گیتا با لینک مستقیم

داستان:

گیتا مادر متین است و به او دلبستگی زیادی دارد. پس از حادثه‌ای که برای متین پیش می‌آید، گیتا تلاش می‌کند تا با این موضوع کنار بیاید، اما با گذر زمان متوجه واقعیت‌های جدیدی می‌شود. – بیتا و همسرش امیر دلمشغولی‌های زندگی ساده خود را دارند. گیتا بعد از گذشت دو سه سال از رفتن پسرش به خارج از کشور هنوز بشدت دلتنگ است و دوری او را برنمی‌تابد. فارغ از همه تدابیر و دلخوشی‌های ساده آن‌ها، سرنوشت تغییرات پیچیده و غیرمنتظره‌ای برایشان رقم می‌زند…

(بیشتر…)

دانلود فیلم گشت 2

بدون دیدگاه

دانلود فیلم گشت 2

دانلود گشت 2 (2017)

لینک دانلود فیلم گشت 2 محصول پرفروش سینما ایران اضافه شد

دانلود رایگان فیلم گشت 2 با لینک مستقیم

داستان:

فیلم سینمایی گشت ارشاد 2 ادامه زندگی همان سه شخصیت اصلی نسخه اول فیلم گشت ارشاد است که پس از ۵ سال بعد از اتفاقات قسمت اول رخ می‌دهد . حسن و حاج عباس مدت‌ زمانی زندانی بودن خود را سپری کرده‌اند و پس از آزادی به دنبال نفر سوم عطا می‌روند که پس از مرگش در پایان قسمت اول گفته شده در کما بوده و پس از به هوش آمدن بخشی از حافظه خود را ازدست‌ داده است. سرانجام گروه قدیمی دوباره تشکیل می‌شوند. تلاش‌ های این سه نفر برای پول درآوردن از راه قانونی موضوع اصلی فیلم است . عباس و حسن و عطا مدتی نیز دنبال کار می‌گردند اما موفق نمی‌شوند و تصمیم می‌گیرند مسیر گذشته اشان را پیش بیرند و اتفاقات گشت ارشاد ۲ از همین‌جا آغاز می‌شود.

(بیشتر…)

دانلود سریال